Mutluluk Arayışı

Herkesin hayatındaki en önemli gayelerinden biri mutluluğu yakalamak ve huzurlu bir yaşama kavuşmaktır. Çocuk yaşlarda aile içinde yaşanılan deneyimler, okul yıllarına gelince iyi bir gelecek kurma hayalleri, üniversite mezuniyeti ile mutlu olunabilecek ve para kazanılacak iş, ardından doğru bir evlilik, çocuk kurulan hayallerdir. Üsküdar escort bayan.

Mutluluğa Bir Adım Daha Atın

Hayatta insanlar her adımı mutlu olabilmek için atarlar. Burada cinselliğin önemi bir kez daha ön plana çıkar. Cinsellik yaşanılan ilişkilerde mutluluğu bulmanın önemli parçalarından biridir. Cinsel hayat ile ilgili problem yaşayan çiftlerin mutlu bir beraberlik yaşayabilmeleri mümkün değildir. Bu sebeple cinsellik, insanların mutluluk arayışının en önemli parçalarından biridir. Cinsel mutluluk, yetişkinlik döneminde mutluluk anlayışını en iyi biçimde şekillendiren olgulardan biridir.
Cinselliğin Karmaşık Durumu

Günümüzde güven, bağlılık, sadakat, sevgi gibi konular da cinselliğe dahildir. Cinsellik yalnızca mekanik bir vücut etkileşimi değildir. Zamanla deneyimler ile cinselliğin farklı boyutlarını keşfedersiniz. Cinsel deneyimler yaş ilerledikçe daha bir ilginç hal almaya başlar. Genelde yatakta da hep daha fazlasını isteriz. Hep bizde olmayanı merak ederiz.

Comments are closed.