Evliliği veya birlikteliği tamamen bitirmek bir fayda sağlamamaktadır. Önemli olan karşılıklı sevginin ve saygının, cinsel ilginin neden azaldığını ortaya çıkarmaktır. Bu durum bulununca da çözüm getirmektir. Ortaya çıkan senin ya da benim sorunum olarak değil bizim sorunumuz olarak değerlendirilmelidir. Kendi başına bunu halledemeyen çiftler antalya cinsel hayatı konusunda uzman hekimlerinden yardım almalıdır.

Kıyaslama Yapmayın

Cinsel ha

yatı ve eşi üçüncü kişilerle kıyaslamayın. Kıyaslamak, evliliklerde ya da birlikteliklerde yapılacak en kötü şeydir.

Eleştiriye Son Verin

Cinsellik ile ilgili eleştiriler yapmayın. Erkekler, penis boyları ve performansları ile genelde aşırı kaygılıdırlar. Bu nedenle olumlu konuşun eleştiriden uzak durun.

Sorunlara Sessiz Kalmayın

Sorunları çekinmeden oturup konuşulabilecek bir güven ortamı yaratın. Açık iletişim kurun çünkü ilişkide bu çok önemlidir. Susmakla sorun çözülemez. Ancak susarak olayların üstü örtülür. Hal olmayan sorun daha sonra yeniden alevlenebilir. Daha sonrasında ise büyük sorunlara yol açar. Çiftler arasında her birinin neyi sevip neyi sevmediği rahatlıkla söylenebilmelidir. Baştan çıkarıcı siz olun. İlişkide bakımlı, ilgi çekici olun. Zaman zaman, rutini bozan erotik sürpriz ve fanteziler yapın. Kadıköy escort.

Comments are closed.